Koncert w OSW w Wejherowie

W czwartek 6 grudnia 2012 r. uczniowie naszej szkoły udali się do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Wejherowie, aby zaśpiewać i umilić czas jego Wychowankom. W skład szkolnego zespołu wchodzili: Tomek Kotkowski, Janek Szulc, Iza Boszke, Marek Hennig, Aga Soczyk, Kuba Sychowski, Wojtek Sychowski oraz Paweł Semrau. Występ bardzo spodobał się widowni. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem, a na twarzach uczniów malował się ogromny uśmiech.

Młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego aktywnie uczestniczyła w koncercie grając i śpiewając razem z zespołem. Wspólny występ zacieśnił więzi między naszymi szkołami i dał początek prawdziwej przyjaźni.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy mogli wziąć udział w koncercie. Czas przedświąteczny powinien pojednywać ludzi oraz sprawiać, że nie są oni obojętni na potrzeby innych.Mamy nadzieję, że nam się to udało.