Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

W piątek 29 czerwca 2012 roku o godzinie 9.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2011/2012 w naszej szkole. Uczniowie odebrali cenzurki i nagrody za rok wytężonej pracy. W pierwszej części p. dyrektor Anna Wilk nagrodziła uczniów, którzy uzyskali świadectwa z paskami, jak również wręczyła nagrody tym, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach. Następnie wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowiep. Beata Lange wręczyła nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie najlepszym uczniom w każdym z typów szkół. Otrzymali je:

• Wojciech Szefka – uczeń klasy IIIa Technikum nr 3 za uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2011/2012 w pionie klas technikalnych otrzymał kurs spawania.
  • Mariola Formela – uczennica klasy IIh V Liceum Ogólnokształcącego za uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2011/2012 w pionie klas liceum otrzymała kurs prawa jazdy kategorii B.
  • Łukasz Lewiński – uczeń klasy IIa Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 za uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2011/2012 w pionie klas zawodowych otrzymał kurs prawa jazdy kategorii B lub kurs spawania do wyboru.

Ponadto za zaangażowanie się w życie szkoły poprzez uwiecznianie na zdjęciach jej historii, Stowarzyszenia Wejhera nagrodziło nagrodami książkowymi następujące osoby:

• Dominika Piątkowska – uczennica klasy Ie LO
  • Amanda Menard – uczennica klasy Ie LO
  • Klaudyna Klecha – uczennica klasy II LP
  • Adam Lesnau – uczeń klasy IIa ZS

Na koniec uczniowie udali się do klas, gdzie nastąpiło wręczenie świadectw przez wychowawców. Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim życzymy przyjemnych wakacji i do zobaczenia w tym samym gronie w dniu 1 września.