Zakończenie roku klas maturalnych

25 kwietnia 2014 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. Jak co roku, jest to dzień, w którym radość łączy się z odrobiną smutku i żalu, że nadeszła pora rozstania. Tegoroczna akademia miała wymiar bardzo tradycyjny – rozdawanie licznych nagród i wyróżnień przeplatało się z występami wokalnymi. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim Marta Świniarska, uczennica klasy IIIp, która uzyskała najwyższą średnią z trzech lat wśród tegorocznych abiturientów oraz Justyna Klinkosz (III b) i Dawid Łaga (III LP), których zaangażowanie w sportową walkę zostało nagrodzone tytułami Najlepszego Sportowca Szkoły.

Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjlanych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie postanowiło nagrodzić w tym roku następujące osoby:

– Martę Świaniarską — za uzyskanie najwyższej średniej ocen z trzech lat nauki w klasach licealnych — TABLET I KSIĄŻKĘ

– Amandę Szotrowską, Natalię Wejer, Marlenę Muszkę, Martę Sychowską, Agatę Pieper, Justynę Klinkosz, Annę Jereczek, Agnieszkę Hebel, Karolinę Funk, Tomasza Woźniaka, Michała Gresztę, Mateusza Czeredę, Szymona Doppke — za godne reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach i zawodach na szczeblu wojewódzkim w roku szkolnym 2013/2014 — PAMIĄTKOWĄ STATUETKĘ I KSIĄŻKĘ

– Amandę Menard i Dominikę Piątkowską — za pomoc w dokumentowaniu wydarzeń szkolnych — KSIĄŻKĘ.

Zakończenie roku szkolnego było także okazją do rozdania Goethe Zertifikat C1 dla trzynaściorga uczniów klasy III e, wśród których najlepszy wynik osiągnęła Karolina Funk.Po uroczystej akademii wychowawcy klas III LO i LP oraz klas IV T po raz ostatni spotkali się ze swoimi wychowankami. Rozstanie na pewno nie było łatwe, ale wszyscy mamy nadzieję, że i po zakończonych egzaminach maturalnych nasi absolwenci chętnie będą wracali do szkoły, by dzielić się własnymi wrażeniami i sukcesami w nowym, dorosłym już życiu. Póki co trzymamy kciuki za 100% wyniki na maturze.

Powodzenia

Share:

Author: Maciej Skok