Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W poniedziałek 4 września 2017 wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu państwowego rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. „Sapere aude (miej odwagę być mądrym)”- tak dyrektor szkoły Anna Wilk powitała zgromadzonych, życząc wszystkim wytrwałości i sukcesów w zdobywaniu i przekazywaniu wiedzy. Naukę w naszej szkole rozpoczęło 350 uczniów klas pierwszych: pięciu klas V Liceum Ogólnokształcącego, trzech klas Technikum nr 3 i czterech klas Branżowej Szkoły I stopnia nr 2, a naukę kontynuuje ponad 600 uczniów klas drugich, trzecich i czwartych oraz słuchacze II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych. Dlatego z utęsknieniem czekamy na zakończenie budowy sali gimnastycznej i pracowni zawodowych i mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny rozpoczniemy na nowej, pełnowymiarowej sali.