Sukcesy ekonomiczne

Sukcesy ekonomiczne, czyli 1 miejsce w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej !!!Od 4 listopada 2019, trwa 18 edycja Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej (SIGG), pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej,  Ministerstwa Finansów,  Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii i Giełdy Papierów Wartościowych,  18 000 uczniów inwestuje 20 000 zł wirtualnych pieniędzy w realnych warunkach gospodarczych, analizując wydarzenia społeczne, polityczne i ekonomiczne.SIGG jest największy projektem edukacyjnym w kraju, z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.Grze równolegle towarzyszy moduł edukacyjny w formie rywalizacji, który finalnie łączy się z grą inwestycyjną.W tym roku od początku inwestycji, bardzo dobre wyniki osiągają uczniowie klasy 2m, szczególnie Daria Dampc i Julia Markowska (Wejher 5), które od kilku dni są liderkami projektu, ze stopą zwrotu sięgającą 5 000 zł (patrz screen ekranu).Inwestycje w ramach projektu, trwają do 10.01.2020, z kontynuacją w marcu i kwietniu.Zachęcamy do śledzenia rankingów, a inwestorom życzymy dalszych sukcesów.