Mistrzostwo powiatu

W dniu 23.10.2019 roku w hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół  nr 4 w Wejherowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Unihokeju Chłopców. Zawody były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, która odbędzie się 7 listopada na naszej hali. W zawodach wystąpiło 7 zespołów.  Zwycięzcą turnieju została drużyna Samochodówki, która nie straciła w turnieju żadnej bramki.  Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a mecze bardzo emocjonujące, stojące na wysokim poziomie. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Wicedyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie  Monika Rolbiecka, która również zamknęła turniej, wręczając zwycięzcy Puchar ufundowany przez dyrektora PZS 4 w Wejherowie.

3. PZS nr 1 Wejherowo0-00-1x2

Zespół Samochodówki w drodze w półfinale pokonał  PZS nr 1 Wejherowo 1:0 i w finale ponownie pokonał  PZS nr 2 Wejherowo 1-0.

Skład naszego zespołu: Kacper Bartecki, Karol Białk, Kacper Bornowski, Brajan Domoradzki, Filip Freund, Łukasz Hebel, Dominik Klein, Artur Maciejewski, Przemysław Przybylski, Jakub Wierciński, Sebastian Wróblewski, Szymon Wydrowski.
Gratulujemy naszej drużynie zwycięstwa, życzymy sukcesu w Półfinale Wojewódzkim, i dziękujemy zgromadzonej publiczności za SUPER DOPING !!!

Author: Administrator