Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości mieliśmy okazję gratulować ukończenia szkoły 71 absolwentom Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2, a z nich zostali nagrodzeni. Dyrektor szkoły Anna Wilk wyraziła nadzieję, że absolwenci wykorzystają możliwość dalszego kształcenia na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych i w Liceum dla Dorosłych.

Gratulacje i nagrody z rąk dyrektor szkoły Anny Wilk odebrało 35 uczniów, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem. Szczególne wyrazy uznania zostały skierowane do kandydatów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów: Weroniki Brylowskiej z klasy II h i Pauliny Tyszki z klasy II fT. Podziękowania za reprezentowanie szkoły w konkursach zawodowych otrzymał Jakub Ladach (kl. II aT). Życzeniami bezpiecznych wakacji i rozsądnie spędzonego czasu wolnego od obowiązków szkolnych zakończyliśmy uroczystość.