Uroczyste otwarcie pracowni zawodowych

18 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość otwarcia pracowni zawodowych, których budowę i wyposażenie zawdzięczamy projektowi realizowanemu przez Powiat Wejherowski dofinansowanego z Funduszy Europejskich. W ramach realizowanego projektu powstało 6 nowych pracowni: elektrotechniki, elektroniki i automatyki, montażu i eksploatacji podzespołów samochodowych oraz maszyn i urządzeń, pomiarów i rysunku technicznego, montażu i obsługi peryferyjnych instalacji samochodowych oraz komunikacji językowej w branży motoryzacyjnej. Dodatkowo w ramach projektu doposażono jedną istniejącą już pracownię – obróbki skrawaniem. Dziękujemy uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości.