Mistrzynie województwa w drużynowych biegach przełajowych

Sześć fantastycznych, wytrwałych i pełnych pasji dziewcząt wywalczyło złoty medal w Drużynowych Biegach Przełajowych w Człuchowie na dystansie 1500m. Na starcie stanęło ponad 60 zawodniczek z całego województwa pomorskiego. Trasa trudna jak na przełaje przystało- były podbiegi, piach i palące wiosenne słońce. Nasze uczennice walczyły o każdą sekundę, zostawiły swoje serce na trasie. Kilometry pokonane na treningach przyniosły wymierny rezultat.

Indywidualnie nasze dziewczyny zajęły miejsca : 9te – Aleksandra Dominik; I B 10te – Dominika Dopke; I B 11te – Kamila Domarus; II B 16te – Julia Myszk II B; 18te – Weronika Siwonia IB; R: Izabela Gaffke IV BT (rezerwowa).

Nasze zawodniczki awansowały do Mistrzostw Polski, które odbędą się 26 kwietnia w miejscowości Kamion pod Warszawą. Trzymamy kciuki!