Gala City Trail

Na auli AWFiS w Gdańsku dnia 02 kwietnia 2019 r. odbyła się gala podsumowująca Cykl City Trail. Dla przypomnienia nasi uczniowie brali w Grand Prix w biegach przełajowych na dystansie 5 km, na które składało się sześć biegów rozgrywanych raz w miesiącu na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Rywalizację zaczęliśmy w październiku, a skończyliśmy w marcu. W kategorii nastolatek trzecie miejsce na podium wywalczyła Agata Maliszewska, Dominika Dopke była czwarta, Kamila Domarus szósta, a Katarzyna Wenta dziewiąta.  Każdy, kto ukończył co najmniej 4 biegi z cyklu otrzymał pamiątkowy medal. Serdeczne gratulacje dla reszty ekipy, której z przyczyn zdrowotnych nie udało się ukończyć wymaganych 4 biegów do pełnej klasyfikacji, ale wzięli udział w przynajmniej 3 biegach