Kolejne zwycięstwa siatkarek

Dobrze rozpoczęty tydzień dla PZS nr 4 w Wejherowie. Przypominamy, że po wyjściu z grupy eliminacyjnej z pierwszego miejsca, siatkarki trafiły do turnieju finałowego jako jedna z sześciu drużyn. Rozgrywki systemem każdy z każdym zostały podzielone na dwa dni. Dziś reprezentacja dziewcząt zagrała w PZS nr 1 w Rumi dwa finałowe mecze.

Pierwszy mecz z PZS nr 1 Wejherowo („Bukowa”) nasze bez większych problemów wygrały 2:0 (25-10,25-14). Następne spotkanie z PZS Reda, rozpoczęło się pewnym prowadzeniem naszej drużyny, jednak w drugiej połowie seta rywalki dobiły dobrymi serwisami do remisu 17-17. Mimo nerwowej atmosfery reprezentacja „Samochodówki” poradziła sobie z przyjęciem piłki i wyszła na prowadzenie kończąc pierwszy set wynikiem 25-21.

W drugim i  ostatnim secie tego dnia PZS Reda już nie zagroził PZS nr 4 Wejherowo. Wynik tego meczu to 2:0 (25-21,25-18) dla „Samochodówki”. Gratulujemy i liczymy na kolejne wygrane, choć po dzisiejszym rozeznaniu w umiejętnościach wszystkich drużyn wiemy, że nie będzie łatwo.

Szkołę reprezentowały: Karolina Drewa (kapitan), Wiktoria Barzowska, Angelika Górska, Milena Kosznik, Klaudia Langa, Martyna Piekut, Julia Rompza, Wioleta Rutkowska, Julia Styba.