Fotografowanie w strefie „Sea Tower”

W  poniedziałek 4 lutego 2019 roku grupa uczniów drugiej klasy Technikum fotografii i multimediów udała się na plener fotograficzny do Gdyni. Nieco mroźny, aczkolwiek słoneczny poranek spędziliśmy na zajęciach praktycznych w odmiennym dla nas terenie. Zaczęliśmy od fotografii portretowej wśród fasad Sea Tower. Następnym tematem były detale, pejzaż i panorama na wzgórzu. Atrakcją była dla nas kolejka górska, którą wjechaliśmy na słynny punkt widokowy z krzyżem, by podziwiać miasto i zatokę, a nawet półwysep helski. Nowoczesne budynki, szklane aranżacje, przenikające bryły oraz widok statków stojących u nabrzeży portu to niecodzienny warsztat pracy. Zaowocował on ciekawymi zdjęciami, którymi chcielibyśmy się podzielić ze społecznością naszej szkoły.