Tri City Trail 2018

Po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole uczestników największej imprezy ultramaratońskiej na Pomorzu. Ponad siedmiuset zawodników wzięło udział w niedzielnych zmaganiach. Zawodnicy rywalizowali na trzech dystansach: Półmaratonie, Maratonie plus (47 km) i Ultramaratonie (82km). Zawodnicy przemierzali przepiękny Trójmiejski Park Krajobrazowy kończąc bieg w Parku Majkowskiego. Nasi uczniowie tym razem w roli wolontariuszy pomagali uczestnikom zawodów na punktach odżywczych rozmieszczonych na trasie, pracowali w biurze zawodów oraz przygotowywali pakiety startowe. W sobotę odbył się też pokaz filmowy o tematyce ultramaratońskiej, którego bohaterką jest jedna z najlepszych biegaczek na ultra dystansach. Na dystansie półmaratonu mieliśmy swojego przedstawiciela- pan Tomasz Nikrant przybiegł na metę z bardzo dobrym czasem 1h 47minut. Gratulujemy!