I miejsce Kornelii w wojewódzkim konkursie piosenki

W dniu 4.06.2018 w kinoteatrze Grom w Gdyni Oksywiu odbył się VII Pomorski Konkurs Piosenki Angielskiej. Konkurs nosił tytuł „Thank you for the music” i uczestnicy zobowiązani byli do wykonania utworu z repertuaru grupy ABBA. Przesłuchania podzielono na cztery kategorie wiekowe – szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV – VII, szkoły gimnazjalne i szkoły ponadgimnazjalne. Jury pod przewodnictwem pani Weroniki Korthals wraz z publicznością wysłuchali ponad pięćdziesięciu młodych wykonawców. Naszą szkołę reprezentowała Kornelia Bryła z klasy Ih, która zaśpiewała piosenkę „Dancing Queen”. Wykonanie oczarowało jurorów, którzy przyznali Kornelii I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Serdecznie gratulujemy!