Akcja „Jak nie czytam jak czytam” 2017

1 czerwca 2017 na boisku szkolnym propagowaliśmy czytelnictwo w ramach akcji „Jak nie czytam jak czytam” . Wydarzenie stało się również okazją do nagrodzenia uczniów, którzy przeczytali największą ilość  książek w  tym roku szkolnym (89 , 54, 29 pozycji książkowych). Krótkiego  wstępu o celach akcji i wręczenia nagród naszym wyróżniającym się czytelniczkom dokonała pani dyrektor Anna Wilk. Mimo, że pogoda nie do końca nam sprzyjała wspólnie czytaliśmy wypożyczone z biblioteki książki, siedząc lub stojąc, w grupie lub pojedynczo, na trybunach lub na wykonanych w szkolnych pracowniach pojazdach- bo czytać można prawie wszędzie… Wszystkim przybyłym: dyrekcji, nauczycielom i uczniom dziękujemy za włączenie się do naszej akcji.