Ogólnopolski Konkurs Fotografii

Dnia drugiego kwietnia 2016 r. odbyły się obrady Jury XV Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży Koszalin 2016 „Człowiek, Świat, Przyroda”, pod patronatem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Na konkurs nadesłano 2397 prac 517 autorów z całej Polski.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Zuzanna Chąciak z III a FT otrzymała nagrodę Darłowskiego Ośrodka Kultury w Darłowie, a praca Sylwii Milewczyk z tej samej klasy zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.

Nagrodą dla Laureatów jest udział w Ogólnopolskich Spotkaniach z Fotografią, które odbędą się w Mielnie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zuzanna Chąciak – Nagroda Darłowskiego Ośrodka Kultury w Darłowie w Konkursie „Człowiek, Świat, Przyroda”