Towarzyski mecz nauczyciele-uczniowie

W środowe popołudnie 9 marca 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie odbył się towarzyski mecz uczniowie – nauczyciele w koszykówkę. W tym spotkaniu lepsi okazali się uczniowie, którzy wygrali 46:37. Na początku gry to nauczyciele zdobywali więcej punktów, jednak w drugiej części spotkania uczniowie częściej przechwytywali piłki, które zazwyczaj „lądowały” w koszu oraz mieli lepsze przygotowanie kondycyjne.

Na boisku było widać duże zaangażowanie każdej ze stron i nikt nie „nieodpuszczał” sobie ani przeciwnikowi. Na uwagę zwracał uczeń technikum Kamil Kazimierczak, który jako jedyny zdobywał punkty, wykonując rzut z wyskoku po obrocie tzw. „wsad”.

Gratulujemy uczniom dobrej formy i zwycięstwa oraz zapraszamy na kolejne spotkanie również drużyny żeńskie.