Egzaminy zawodowe

W czwartek 14 stycznia 2015 r., uczniowie klas technikalnych oraz absolwenci kwalifikacyjnego kursu zawodowego przystąpili do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Egzaminy rozpoczęły się od części pisemnej. W tej – zimowej – sesji uczniowie i absolwenci będą „walczyli” w następujących kwalifikacjach: M.12 – Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych, M.18 – Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych, M.42 – Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych (technik pojazdów samochodowych); M.17 – Montaż i obsługa maszyn i urządzeń, M.44 – Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń (technik mechanik); A.20 – Rejestracja i obróbka obrazu, A.25 – Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych (fototechnik).

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia!