I Świąteczny Turniej Koszykówki

W piątkowy, ciepły wieczór 18-go grudnia 2015 r. odbył się w naszej szkole I Świąteczny Turniej Koszykówki dla młodzieży, w którym wzięły udział trzy drużyny uczniów i jedna nauczycieli.

Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”, po to, aby rozegrać jak najwięcej spotkań. Wszystkie mecze wygrała drużyna „Matematyków samochodowych” w składzie: Remigiusz Sirocki (2m LO), Kamil Kazimierczak (2b T), Jakub Rathenow (2b T), Damian Kowalski (2b T) i Kamil Lewandowski (2m LO). W tym zespole nie brakowało widowiskowych akcji, zaskakujących podań i celnych rzutów. Drugie miejsce zajęła drużyna nauczycieli, których w tym roku reprezentowali: Jacek Brzeziński, Łukasz Maj, Tomasz Nikrant oraz Katarzyna Klassa. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa o tajemniczej nazwie „Czarne żmije” reprezentująca klasę 2 TPS, czyli: Wojtek Łączyński, Łukasz Roszkowski, Jakub Pałys i Piotr Bianga. Czwarte miejsce przypadło dla „Sportowych ogólniaków” w składzie: Cyprian Zdankiewicz (3b LO), Nataniel Prałat (3b LO), Mateusz Stencel (2b LO) i Adam Bieszk (2c T).

Turniej dzielnie sędziował Sławomir Szmuda. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które chciałyby na chwilę odpocząć od codziennych obowiązków do wzięcia udziału w drugiej edycji – już na wiosnę.

LPNAZWA ZESPOŁU1234PunktyMiejsce
1Czarne żmijex6:2010:74:62III