Szlachetna paczka

Okres świąt to czas, gdy szczególną uwagę powinniśmy poświęcić osobom potrzebującym, które nie mają możliwości przeżycia tych wyjątkowych chwil tak, jakby tego chcieli. Przygotowując paczkę mamy pewność, że pomagamy komuś, kto realnie potrzebuje pomocy. W dzisiejszych mocno zabieganych czasach, łatwo jest zgubić tę świąteczną magię. Warto pamiętać, że nic tak pozytywnie nie nastraja jak pomoc innym. Uśmiech obdarowanych, w tym często dzieci, pokazuje nam, że warto było zaangażować się w taką inicjatywę. Świadomość, że my także możemy komuś pomóc, sprawić radość- to coś bezcennego! Pomagając bezinteresownie, sprawiamy też, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej przyjazny. Nie jest bezdusznym miejscem, gdzie rządzi tylko pieniądz. Nawet najmniejsza pomoc staje się „cegiełką”, która buduje lepszy świat.

Ogromne podziękowania dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie oraz ich rodziców, bez których z pewnością nie udałoby się nam przygotować tak ogromnego prezentu. Podziękowania kierujemy również do klasy 1e LO, która pomogła w pakowaniu naszych prezentów oraz Pana Robakowskiego, który zawiózł prezenty na miejsce zbiórki.

Dziękujemy!!!!!!!