Trzecie miejsce naszych filmowców

Już po raz kolejny drużyna naszych filmowców w składzie: Wiktoria Markiewicz, Marta Lilla, Natalia Stenka, Amadeusz Brzeziński oraz Kacper Frybezowski stanęła w szranki z innymi szkołami i wzięła udział w II Powiatowym Festiwalu Krótkich Filmów o Uzależnieniach.W tegorocznym przeglądzie konkurowało trzynaście filmów z 8 placówek. Nasi uczniowie z filmem „Jestem Online” zajęli trzecie miejsce. Warto podkreślić, że poziom festiwalu był bardzo wysoki, zarówno pod względem artystycznym, technicznym, jak i merytorycznym i jury miało nie lada zadanie, aby wyłonić najlepszy film.

Tradycją festiwalu jest wspólne oglądanie produkcji oraz pozytywne komentowanie ich „na gorąco”. W czasie gdy obradowało festiwalowe jury młodzież wzięła udział w panelu edukacyjnym. Odbyły się krótkie warsztaty z operatorem TTM Panem Danielem Zaputowiczem i warsztat na temat ogólnopolskiego programu „Profilaktyka a Ty” prowadzony przez Mikołaja Gajdę.

Źródło: http://www.psse-wejherowo.pl/blog/