Plener fotograficzny

Piąty listopada był dniem bardzo ciekawym, dobrze wykorzystanym na plenerze w Sopocie i Gdyni. Tym razem na plener pojechała klasa II Fototechnika. Uczniowie musieli być wyczuleni na wiele zmieniających się wkoło zdarzeń, wyszukując odpowiednich kadrów. Pojechaliśmy, aby fotografować ludzi, ptaki oraz krajobraz. Trzeba było mieć oczy dookoła głowy, bo nadarzyła się okazja na zrobienie także fotografii ulicznej. Pogoda była melancholijna, sprzyjająca dobrym ujęciom, co też widać na fotografiach.

Niestety czas leci bardzo szybko, a chęć fotografowania jest tak wielka. Już teraz uczniowie czekają na kolejny wyjazd plenerowy, który przyniesie nam więcej ciekawych zdjęć. Zdjęć, które tak bardzo lubimy robić i oglądać.