Futsal chłopców

Dnia 5 listopada 2015 r. odbyły się eliminacje do Mistrzostw Powiatu Wejherowskiego w Futsalu. Eliminacje te zostały podzielone na trzy grupy. Z każdej grupy do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 12-13 listopada 2015 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Rumi awansują dwie drużyny z największą ilością punktów. W naszej grupie zagrały zespoły z ZSP-Reda oraz LO Wejherowo.

W pierwszym meczu spotkały się zespoły z Redy i naszej szkoły. Mecz ten od samego początku był bardzo zacięty i twardy. Mimo wielu okazji do zdobycia gola,nasz zespół niestety uległ w stosunku 5:1. W decydującym o udziale w turnieju finałowym meczu nasi zawodnicy rozegrali zacięty bój z drużyną LO Wejherowo, wygrywając 5:1 i awansując do finału.

Gramy dalej i zrobimy wszystko, aby reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. Życzcie nam powodzenia i trzymajcie kciuki.