Najlepsi z samochodówki

Już po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie gościli na uroczystej gali wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów, która odbyła się 21 października w Technikum Łączności w Gdańsku.

Za wybitne osiągnięcia w minionym roku szkolnym 2014/2015 zostały nagrodzone dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4: Ewelina Semak z klasy IIe LO i Klaudia Gdańska z klasy IIIb FT. Dla przypomnienia,warunkiem uzyskania stypendium jest: uczęszczanie do szkoły kończącej się egzaminem dojrzałości, promocja z wyróżnieniem (średnia ocen przynajmniej 4,75 oraz przynajmniej bardzo dobre zachowanie). Możemy być dumni z naszych uczennic, ponieważ dostały osobiste pochwały i gratulacje przy odbiorze stypendium, a ich wyniki były znacznie wyższe, niż te wymagane.