Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Sapere aude – miej odwagę posługiwać się własną mądrością – tymi słowami Horacego Dyrektor Szkoły Anna Wilk zainaugurowała nowy rok szkolny 2015/2016, witając jednocześnie nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów. Wiele słów skierowanych zostało do „pierwszaków”, którzy od 1 września zasilają grono społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.Po oficjalnej części na boisku szkolnym uczniowie udali się wraz z wychowawcami do przydzielonych sal, gdzie nie tylko zostali zapoznani z najważniejszymi informacjami dotyczącymi organizacji nowego roku szkolnego, ale przede wszystkim mogli spotkać się z koleżankami i kolegami ze swoich klas. Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym 2015/2016 życzymy samych sukcesów na niwie naukowej i sportowej, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy!