Konkurs na wakacyjną kronikę

Przypominamy, że wszyscy uczniowie: obecni i ci, którzy dostali się w tym roku do naszej szkoły, mogą brać udział w konkursie na wakacyjną kronikę, organizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Samochodowych i Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda. Oto regulamin konkursu:

1. Uczeń może zdać dowolną ilość prac (kronik) do dnia 19.09.2014.
  2. Praca wykonana musi być samodzielnie, pisana ręcznie z minimum wykorzystania technik komputerowych.
  3. Kronika powinna zawierać minimum 40 stron formatu A 4.
  4. Kronika powinna być oprawiona (sposób dowolny) i posiadać stronę tytułową, na której podane będzie imię i nazwisko autora, klasa oraz tytuł pracy.
  5. Praca może być sprawozdaniem zarówno ze zorganizowanego wyjazdu wakacyjnego, jak i pojedynczych wypadów rowerowych, kajakowych, pieszych czy innych wycieczek z ostatnich lat.
  6. Praca powinna zawierać zdjęcia, mapki, ilustracje (mile widziane ręczne wykonanie w/w) oraz opisy historyczno-geograficzne zwiedzanych miejsc.
  7. W kronice można wykorzystać bilety wejściowe do muzeów, parków krajobrazowych, mapki itp.
  8. Dodatkowo punktowany będzie każdy ciekawy pomysł, czy inwencja własna.
  9. Jury ocenia także walory artystyczne pracy (estetyka, pismo, rysunki i ogólne wykonanie) oraz zgodność pracy z regulaminem.
  10. Praca nie może składać się z samych zdjęć.
  11. Do konkursu może przystąpić każdy uczeń naszej szkoły.