Potyczki uczniowie – nauczyciele

W środę 30 stycznia 2013 roku odbył się mecz między reprezentacją uczniów klasy IIIb Technikum, a nauczycielami w unihokeja. Stawką był zakład między Marcinem Nowickim a Maciejem Skokiem o…… ale o tym nie możemy napisać! Dodatkową umową, już przed samym meczem, zaproponowaną przez p. Lewandowskiego było, że przegrani z uśmiechem przebiegną 1000m.

Mecz odbył się z inicjatywy Marcina Nowickiego. Drużyna klasy IIIb technikum zagrała w składzie: Krzysztof Długosz, Karol Kass, Damian Czoska, Marcin Nowicki, natomiast drużyna nauczycieli w składzie Cezary Lewandowski, Adam Duda, Sławomir Szmuda i Maciej Skok.

Mecz był bardzo zacięty. Pierwsza połowa, to prowadzenia nauczycieli jedną i dwoma bramkami. Dzięki świetnej dyspozycji strzeleckiej Adama Dudy oraz wspaniałej obrony nauczyciele schodzili na przerwę z przewagą dwóch bramek.

Druga połowa to szalona pogoń uczniów, którzy przycisnęli, zamykając nauczycieli na ich połowie. Uczniom (na szczęście dla nauczycieli) zabrakło już czasu na wyrównanie, więc mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla nauczycieli. Gratulujemy obu drużynom. Już umówiony został termin meczu rewanżowego tj. w środę 6 lutego.

Najwięcej bramek zdobył p. Adam Duda – cztery, po dwie p. Cezary Lewandowski, Marcin Nowicki, Karol Kass, a jedną Krzysztof Długosz. Na zakończenie, zgodnie z wcześniejszą umową, przegrani, z nieukrywaną radością, przebiegli 5 „kółek” w koło boiska.

Zapraszamy na rewanż

Również w środę 6 lutego 2013 roku odbył się mecz rewanżowy pomiędzy reprezentacją uczniów klasy IIIb Technikum, a nauczycielami w unihokeja. Zasady gry pozostały te same, a i stawka za mecz nie zmieniła się. Drużyna klasy IIIb wystąpiła w tym samym składzie co w pierwszym meczu, natomiast drużynę nauczycieli zasilił p. Maciej Syska.

Niestety rewanż uczniom nie udał się. Mimo dużego zaangażowania w grę, biegania po całym boisku, nic im nie wychodziło. Pomimo to z uśmiechem schodzili po przegranym meczu do szatni, a dokładnie na bieżnie by wykonać 5 rund honorowych wkoło boiska. Wynik dwucyfrowy, jedyną bramkę dla drużyny IIIB strzelił Krzysztof Długosz.

Do zobaczenia następnym razem