Mistrzostwa Powiatu w Szachach

Dnia 28 marca 2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Szachach. Uczniowie walczyli w punktacji indywidualnej i drużynowej. Wystartowało 28 zawodników z pięciu szkół ponadgimnazjalnych. Rewelacyjnie spisał się Maciej Walkusz z klasy 2e, który wywalczył brązowy medal w klasyfikacji indywidualnej, ustępując tylko pola czynnie trenującym zawodnikom.

W punktacji drużynowej też zajęliśmy trzecie miejsce, przegrywając tylko jednym punktem z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie walkę o drugie miejsce.

Skład naszej drużyny: Maciej Walkusz, Jakub Warmbier, Radosław Ruszkowski, Piotr Angel, Michał Struk, Michał Waldowski. Wyniki indywidualne:

1. Paweł Kapica7 pktZSP nr 3 Wejherowo
2. Michał Karnkiewicz6 pktZSP nr 1 Wejherowo