IX Konkurs Prezentacji Multimedialnych

23 marca 2012 r. w Starostwie Powiatowym odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w IX Konkursie Prezentacji Multimedialnych Powiatu Wejherowskiego. Temat brzmiał: „Twoja młodość. Korzystaj z niej jak najlepiej„. Następnie odbyło się losowanie, w jakiej kolejności szkoły będą się przedstawiać.

Naszą szkołę przedstawiał jako ostatni Michał Bernaśkiewicz – uczeń klasy IIILP. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji udaliśmy się na poczęstunek. Po godzinne przerwie został ogłoszony werdykt. Pierwsze miejsce zajął Adrian Chudek z ZSP2 (w nagrodę jego film został zaprezentowany jeszcze raz), natomiast nasza szkoła zajęła drugie miejsce wspólnie z ZSP2.

Jury było zaskoczone, że prezentacje te były smutne. Oczekiwali więcej radości. W podobnym tonie wypowiedział się wicestarosta. Jemu osobiście nagrodzony pierwszym miejscem film się nie podobał. Uznał, że powinien być on wesoły i ma pokazać jak mamy korzystać z młodości, a nie nasze obawy. Nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów. Następnie każdy rozszedł się w swoją stronę.

GRATULACJE DLA MICHAŁA