Kolędowanie

Dziś po raz ostatni w tym roku spotkaliśmy się w szkole. W świąteczny nastrój wprowadził nas występ przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Tradycyjnie zachwycił chór prowadzony przez panią Barbarę Malawską. Przeszło pięćdziesięcioro uczniów przepięknie zaśpiewało znane bożonarodzeniowe piosenki i kolędy.

Nowością był świąteczny pokaz fitness. Dziewczęta przygotowane przez panią Joannę Kwiatkowską oraz Marię Maj-Roksz zatańczyły układy choreograficzne w rytm „Last Christmas”, „Jingle bells” oraz „I’m dreaming of a White Christmas”. W tej ostatniej piosence o białych Świętach marzył… Piotr Treder z klasy 3a technikum, zaskakując talentem wokalnym, którego nie chciał dotąd ujawnić…

Życzymy wszystkim, by wspaniały nastrój, w jaki wprowadził nas chór pani Malawskiej, towarzyszył Wam w domach. Mamy nadzieję, że świąteczny pokaz fitness zachęcił do tego, by po bożonarodzeniowym ucztowaniu, dla zdrowia udać się do fitness klubu oraz by na liście noworocznych postanowień znalazł się punkt: „podejmować aktywność ruchową”