Futsal – II miejsce w powiecie

W dniach 17-18.11.2011 roku na hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Futsalu. Zawody te były eliminacją do Półfinałów Wojewódzkiej Licealiady, która odbędzie się w Pucku. W rywalizacji wzięło udział ponad 90 zawodników z całego Powiatu Wejherowskiego. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, a mecz finałowy dostarczył wiele emocji. Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi która pokonała reprezentację naszej szkoły 3-2. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami.
KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
IV miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie
V miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie
VI miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie
VII miejsce – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Rumi
VIII miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie
IX miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie
X miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących II Liceum Ogólnokształcące w Rumi